شاعران و نویسنده‌های معاصر در قاب سیاه و سفید

به گزارش ایسنا، حمیدرضا فرامرزی نمایشگاه خود را با نام « سیاه و سپید»بر اساس این پروژه در گالری ثالث برگزار کرده است.

فرامرزی می‌گوید: تلاشم این بوده که در بخش جوان‌ترها چهره‌هایی را عکاسی کنم که به نظرم موقعیت‌شان تثبیت شده است؛ در مورد پیشکسوت‌ها هم، کسانی که بر ادبیات این سرزمین در حوزه شعر و نثر تاثیرگذار بوده‌اند، عکاسی شده‌اند. من چند بار برای عکاسی از سیمین دانشور قرار گذاشته بودم، اما به دلایل بیماری او این قرارها به عکاسی منجر نشد. من همچنین در تلاش هستم محمدرضا شفیعی کدکنی را برای ادامi این پروژه راضی به عکاسی کنم.

او تاکید می‌کند که از حدود ۴۰ یا ۵۰ نفر دیگر برای تکمیل این پروژه در حال وقت‌گرفتن و هماهنگی است.

این هنرمند عکاس مجموعه‌های دیگری نیز در حوزه‌های هنری کار کرده که یکی دیگر از آن‌ها؛ «نقاشان» ایران نام دارد که شامل عکاسی از هنرمندان هنرهای تجسمی است. حمیدرضا فرامرزی پیش از این در ۷ نمایشگاه گروهی و ۴ نمایشگاه فردی حضور داشته است.

از این فرامرزی کتاب عکس «سایه‌های سپید» از سوی انتشارات نیکا با موضوع عکاسی از هنرمندان برجسته کشور در حوزه‌های مختلف در سال ۱۳۹۰ و «کلاغ‌ها عاشق نمی‌شوند» مجموعه عکس و شعر توسط نشر مشکی به تازگی منتشر شده است. همچنین مستند «درنگ آبی» درباره ابراهیم حقیقی و «پادشاه فصل‌ها» درباره اخوان ثالث از ساخته‌های مستند حمید فرامرزی است؛ وی همکنون مستند «مشکی اما سفید» درباره ساعد مشکی را در مرحله تولید دارد. فرامرزی تجربه‌هایی هم در عکاسی مطبوعات دارد.

نمایشگاه «سایه‌های سپید» تا ۲۹ آذر در گالری ثالث خیابان کریمخان بین ایرانشهر و ماهشهر شماره ۱۴۸ پذیرای علاقمندان است.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Source: tajasomi

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در استرالیا رایگان , هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس , مهاجرت به کبک بدون مدرک زبان , ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان , اقامت بدون مدرک زبان - تحصیل در استرالیا و نیوزلند - تحصیل در استرالیا آیلتس - تحصيل در tafe استراليا - تحصیل در استرالیا 2018 - تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس - تحصیل در کانادا یا استرالیا - تحصیل در كانادا - تحصیل در کانادا applyabroad

تحصیل در کانادا رایگان | تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان | تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان | تحصیل در کانادا applyabroad | تحصیل در کانادا کارشناسی ارشد | تحصیل در کانادا 2017 | تحصیل در استرالیا ملک پور | تحصیل در استرالیا /فوق لیسانس | تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان | تحصیل در استرالیا با هزینه شخصی