مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی تغییر کرد

به گزارش ایسنا، پس از اینکه سکان معاونت هنری وزارت ارشاد به دست سید محمد مجتبی حسینی افتاد، زمزمه‌هایی مبنی بر تغییر مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی هم به گوش می‌رسید.

هر بار که این زمزمه‌ها قدرت می‌گرفت، مجید ملانوروزی که پنج سال در سمت مدیرکل دفتر هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت می‌کرد، صراحتا رفتن خودش را از این دفتر تکذیب با تایید نمی‌کرد و خود را تابع تصمیمات وزیر و مدیران بالادست می‌دانست.

حالا پس از چند ماه، پیگیری‌ها حکایت از این دارد که هادی مظفری از امروز ۱۶ تیر ماه بر جای ملانوروزی نشسته و عهده‌دار مدیرکلی دفتر هنرهای تجسمی شده است.

مظفری پیش‌تر سرپرست معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران بوده است.

در مراسم تودیع و معارفه چه گذشت؟

سید مجتبی حسینی، معاون امور هنری، در این جلسه گفت: ملانوروزی تحصیلکرده هنر و هنرمند است و در پنج سال حضور در دفتر هنرهای تجسمی، خدماتی ارائه کرد و تعداد نگارخانه ها افزایش یافت. امیدواریم مظفری نیز با توجه به تجربه هایی که دارد بتواند زمینه مناسب تری را برای توسعه هنرهای تجسمی و پویایی این حوزه فراهم کند.

مجید ملانوروزی هم در این جلسه گفت: در این دوره، سعی شد اعتبار به موزه هنرهای معاصر تهران بازگردد و نمایشگاه‌های داخلی و خارجی در موزه برگزار شد و در توسعه و رشد نگارخانه‌ها، بخش خصوصی فعالیت کرد و نقش داشت. امیدواریم آقای مظفری با توجه به شناخت و تجربه‌های ارزشمند و موفقی که در حوزه فرهنگی و هنری دارد به توسعه بیشتر هنرهای تجسمی کمک کند.

هادی مظفری نیز در این جلسه از خدمات ملانوروزی قدردانی کرد و اظهار امیدواری کرد با همراهی هنرمندان و مجموعه هنری، فضای مناسب تری برای توسعه هنرهای تجسمی فراهم شود.

همچنین در بخشی از جلسه شورای مدیران معاونت امور هنری، با حضور خسرو طالب‌زاده، مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، موضوع هوشمندسازی سامانه‌های حوزه فعالیتی معاونت امور هنری برای صدور مجوز، در راستای دولت الکترونیک و حقوق شهروندی برررسی شد.   

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Source: tajasomi

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در استرالیا رایگان , هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس , مهاجرت به کبک بدون مدرک زبان , ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان , اقامت بدون مدرک زبان - تحصیل در استرالیا و نیوزلند - تحصیل در استرالیا آیلتس - تحصيل در tafe استراليا - تحصیل در استرالیا 2018 - تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس - تحصیل در کانادا یا استرالیا - تحصیل در كانادا - تحصیل در کانادا applyabroad

تحصیل در کانادا رایگان | تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان | تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان | تحصیل در کانادا applyabroad | تحصیل در کانادا کارشناسی ارشد | تحصیل در کانادا 2017 | تحصیل در استرالیا ملک پور | تحصیل در استرالیا /فوق لیسانس | تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان | تحصیل در استرالیا با هزینه شخصی