مشهد میزبان «چین زیبا» شد

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی فیاپ در ایران، مراسم آغاز به کار این نمایشگاه  با حضور شهناز رمارم نماینده شورای شهر مشهد، حمید عرب‌لین پیشکسوت حوزه عکاسی خراسان، نسرین شاه محمدی رئیس انجمن سینمای جوانان ایران دفتر خراسان رضوی، هنرمندان، فعالان و علاقه مندان حوزه عکاسی برگزار شد.

نمایشگاه عکس «چین زیبا» به منظور تبادل دیدگاه‎های هنر عکاسی میان هنرمندان و ارتقاء مبادلات فرهنگی و همچنین تقویت دوستی بین مردم چین و ایران در گالری گلستانه مشهد برگزار شده است.

این نمایشگاه که شامل ۵۰ اثرعکاسی از عکاسان عضو «کلوپ تصویر و هنر شانگتوف چین» است، بر روی موضوع‎های مختلفی چون فرهنگ و زندگی اجتماعی، آداب مذهبی، معماری سبک سنتی، منظره، تفریح و زیبایی‎های جذاب کشورچین است که تاریخ و فرهنگ طولانی این کشور شرقی و باستانی را به صورت شگفت انگیزی نشان می‌دهد.

«چین زیبا» نمایشگاه تبادل هنرعکاسی چین و ایران است که به طور مشترک توسط کلوپ عکس فوکوس (نمایندگی فیاپ در ایران)، کلوپ تصویر و هنرشانگتوف چین، مرکز نمایشگاه های فیاپ در ایران، با همکاری اتحادیه جهانی عکاسی و با مساعدت‎های لابراتوار دیجیتال نیلیا، گالری گلستانه و موسسه آبگینه از تاریخ ۶ تا ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ در محل نگارخانه‎ی گلستانه واقع در خیابان جهاد مشهد برگزار می‎شود.

فدراسیون بین المللی هنر عکاسی (فیاپ) که به عنوان تنها موسسه بین المللی در زمینه عکاسی که از طرف یونسکو به رسمیت شناخته شده است در سال ۱۹۴۶ پایه گذاری شد و از آن سال تاکنون واسطه‌ای برای برقراری ارتباط بین موسسات ملی عکاسی در کشورهای مختلف جهان بوده است. این فدراسیون به عنوان عضو اجرایی با موسسات ملی عکاسی در سراسر جهان همکاری نزدیک دارد که تعداد آنها به بیش از ۹۰ موسسه ملی در ۵ قاره می رسد و در حال حاضر تنها نماینده رسمی فیاپ در ایران «کلوپ عکس فوکوس» وابسته به «موسسه هنر خیام» است.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Source: tajasomi

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در استرالیا رایگان , هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس , مهاجرت به کبک بدون مدرک زبان , ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان , اقامت بدون مدرک زبان - تحصیل در استرالیا و نیوزلند - تحصیل در استرالیا آیلتس - تحصيل در tafe استراليا - تحصیل در استرالیا 2018 - تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس - تحصیل در کانادا یا استرالیا - تحصیل در كانادا - تحصیل در کانادا applyabroad

تحصیل در کانادا رایگان | تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان | تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان | تحصیل در کانادا applyabroad | تحصیل در کانادا کارشناسی ارشد | تحصیل در کانادا 2017 | تحصیل در استرالیا ملک پور | تحصیل در استرالیا /فوق لیسانس | تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان | تحصیل در استرالیا با هزینه شخصی