معاون مطبوعاتی از عکاسان حادثه تروریستی اهواز تجلیل کرد

به گزارش ایسنا و به نقل از سایت رسمی معاونت مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد سلطانی‌فر، در آیین تجلیل از عکاسان خبری حادثه تروریستی اهواز که پیش از ظهر امروز (چهارشنبه ١١ مهرماه) در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برگزار شد، در سخنانی اظهار کرد: مردم خوزستان همواره از جمله پیشگامان ایثار و فداکاری بوده‌اند و نام این استان طی دهه‌های گذشته با فرهنگ ایثار و شهادت عجین شده است.

او با اشاره به حضور پرشور مردم خوزستان در مراسم تشییع پیکر ٢٤ شهید این حادثه تروریستی، این حضور را حماسه‌ای دیگر در تاریخ این استان عنوان کرد.

سلطانی‌فر با بیان اینکه خوزستان در این سال‌ها با ناملایمات بسیاری دست به گریبان بوده است، گفت: واژه نستوه برازنده مردمی است که تمام این سال‌ها علیرغم وجود مشکلاتی از جمله کمبود آب، ریزگردها و آلودگی هوا بازهم در صحنه ایستاده‌اند.

او در ادامه با اشاره به انعکاس اخبار حادثه تروریستی اهواز، به تصاویر منتشرشده از این حادثه اشاره و خاطرنشان کرد: عکاسان خبری ماهیت ترورستی این حادثه را برای تمام مردم جهان ثابت کردند و مظلومیت شهدا و مردم بی‌دفاعی که توسط تروریست‌ها به شهادت رسیدند را به تصویر کشیدند.

سلطانی‌فر خطاب به عکاسان خبری حاضر در مراسم گفت: حضور فعال و ارزشمندتان در این حادثه ثابت کرد عکاسی خبری همچنان از اهمیت و جایگاه بالایی در عرصه اطلاع‌رسانی برخوردار است. شما عکاسان خبری وحدت‌آفرین شدید و عکس‌های شما یک بار دیگر وحدت و همدلی مردم و مسئولین را به تصویر کشید و این مهم را به تمام دنیا ثابت کرد.

در ادامه مراسم، عکاسان و خبرنگارانی که در حادثه تروریستی اهواز حضور داشتند و وقایع خونین این روز را ثبت و ضبط کردند ضمن بیان خاطراتی از آن روز به بیان مشکلات کاری خود نیز پرداختند و در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Source: tajasomi

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در استرالیا رایگان , هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس , مهاجرت به کبک بدون مدرک زبان , ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان , اقامت بدون مدرک زبان - تحصیل در استرالیا و نیوزلند - تحصیل در استرالیا آیلتس - تحصيل در tafe استراليا - تحصیل در استرالیا 2018 - تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس - تحصیل در کانادا یا استرالیا - تحصیل در كانادا - تحصیل در کانادا applyabroad

تحصیل در کانادا رایگان | تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان | تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان | تحصیل در کانادا applyabroad | تحصیل در کانادا کارشناسی ارشد | تحصیل در کانادا 2017 | تحصیل در استرالیا ملک پور | تحصیل در استرالیا /فوق لیسانس | تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان | تحصیل در استرالیا با هزینه شخصی