نگاهی هنری به سهم حیوانات از زندگی

به گزارش ایسنا، هانی نجم ـ نمایشگاه‌گردان این نمایشگاه ـ گفت: با توجه به افزایش حیوان آزاری در ماه‌های اخیر که قلب بخش عمده‌ای از افراد جامعه و به ویژه هنرمندان را به درد آورده است٬ تصمیم گرفتم که نمایشگاهی  گروهی با موضوع حیوانات و سهمی که آن‌ها از زندگی دارند٬ برپا کنم.

او ادامه داد: متاسفانه جمعی از ما انسان‌ها تصور می‌کنیم که تمام جهان باید تحت سیطره قدرت ما باشند و در این میان حیوانات هیچ سهمی ندارند و با آن‌ها به هر شیوه‌ای که می‌توانیم بدرفتاری می‌کنیم.

نجم افزود: ایده برپایی این نمایشگاه سه ماه پیش به ذهنم رسید و آن را با تعدادی از هنرمندان که آن‌ها نیز دلبستگی خاصی به حیوانات دارند، در میان گذاشتم و دراین مدت هر یک از هفت هنرمند شرکت کننده در این نمایشگاه و خودم از پنج تا هفت اثر را با این موضوع خلق کردیم که این آثاردر نمایشگاه سهم در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته‌اند.

این نقاش گفت:هنرمندان برای خلق اثر در این نمایشگاه آزاد بودند و دراین نمایشگاه شاهد نقاشی‌هایی با تکنیک‌های متنوع هستیم. ابعاد آثار این نمایشگاه متنوع است و بخشی از عواید فروش این نمایشگاه صرف بهبود وضیعت حیوانات بی سرپرست خواهد شد.

دراین نمایشگاه آثار مهسا امین زاده٬ زهرا سادات ابراهیمی٬ هستی خادمی٬ مجتبی رستمی٬ سعیده علوی پور٬ شروین سعید کندری٬ افسانه مسگرزاده وهانی نجم به نمایش گذاشته شده است.

نمایشگاه گروهی «سهم» تا ۱۹ اردیبهشت در گالری شکوه به نشانی فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، کوچه امیر نوری، پلاک ۱۹ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Source: tajasomi

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در استرالیا رایگان , هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس , مهاجرت به کبک بدون مدرک زبان , ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان , اقامت بدون مدرک زبان - تحصیل در استرالیا و نیوزلند - تحصیل در استرالیا آیلتس - تحصيل در tafe استراليا - تحصیل در استرالیا 2018 - تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس - تحصیل در کانادا یا استرالیا - تحصیل در كانادا - تحصیل در کانادا applyabroad

تحصیل در کانادا رایگان | تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان | تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان | تحصیل در کانادا applyabroad | تحصیل در کانادا کارشناسی ارشد | تحصیل در کانادا 2017 | تحصیل در استرالیا ملک پور | تحصیل در استرالیا /فوق لیسانس | تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان | تحصیل در استرالیا با هزینه شخصی