هنرمند نگارگر ایرانی «تمام قد» در رادیو

به گزارش ایسنا، نوشین رهگذر ـ تهیه‌کننده برنامه «تمام قد» ـ ضمن اعلام این خبر خاطرنشان کرد: تمام قد شبکه رادیویی تهران برنامه‌ای گفت‌وگو محور است که جمعه‌ها از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به مدت یک ساعت با دعوت از چهره‌های برجسته و ماندگار فرهنگی، هنری، اجتماعی، اجتماعی و … همراه شنوندگان است. این هفته طبق روال هفته‌های گذشته با حضور هنرمند نگارگر کشورمان مهدی آشوری‌ها همراه مخاطبان خواهیم بود.

وی افزود: مهدی آشوری‌ها هنرمند نگارگر ایرانی است که کارهای بسیاری در زمینه‌ تاریخ و فرهنگ ایران آفریده است. یکی از ارزشمندترین کارهای آشوری‌ها نگاره‌ی گفتگوی تمدن‌هاست که به پایان بردن آن چهار سال به طول انجامید. این اثر ارزشمند هم‌اکنون در موزه‌ سازمان ملل در برابر دید جهانیان قرار گرفته است.

علاوه بر این؛ آشوری ها در زمینه‌تاریخ ایران از زمان ساسانیان، اشکانیان و ورزش‌های باستانی ایران، بخشی از شاهنامه، نگاره‌ی کورش، داریوش و دیگر چهره‌های نامدار ایرانی نگاره‌هایی را آفریده است که در موزه‌های بزرگ برخی کشورهای جهان و موزه‌های ایران نگهداری می‌شود. در واقع او دغدغه بازسازی تصویری صحنه ها، اتفاق ها، شخصیت ها و وقایع مهم تاریخ ایران و دیگر ملل جهان را دارد.

رهگذر در ادامه یادآور شد: پیمان شیخی کارشناس مجری برنامه با مهمانانی که به برنامه دعوت می شوند درباره شخصیت آنها، زندگی شخصی و آثارشان گفت وگو می کند. درباره راه های که تاکنون در راستای رسیدن به موفقیت طی کرده اند و راه هایی که پیش رو دارند و… با مهمانان صحبت می شود.

گفت‎وگو مفاخر ملی و چهره های ماندگار کشورمان در حوزه های مختلف را از برنامه تمام قد رادیو تهران موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز بشنوید.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Source: tajasomi

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تحصیل در استرالیا رایگان , هزینه تحصیل در استرالیا در مقطع فوق لیسانس , مهاجرت به کبک بدون مدرک زبان , ویزای کار کانادا بدون مدرک زبان , اقامت بدون مدرک زبان - تحصیل در استرالیا و نیوزلند - تحصیل در استرالیا آیلتس - تحصيل در tafe استراليا - تحصیل در استرالیا 2018 - تحصیل در کانادا با مدرک لیسانس - تحصیل در کانادا یا استرالیا - تحصیل در كانادا - تحصیل در کانادا applyabroad

تحصیل در کانادا رایگان | تحصیل در کانادا بدون مدرک زبان | تحصیل در کانادا در مقطع دبیرستان | تحصیل در کانادا applyabroad | تحصیل در کانادا کارشناسی ارشد | تحصیل در کانادا 2017 | تحصیل در استرالیا ملک پور | تحصیل در استرالیا /فوق لیسانس | تحصیل در استرالیا بدون مدرک زبان | تحصیل در استرالیا با هزینه شخصی