چهارمین «لعل خاموش» به نمایش درمی‌آید

به گزارش ایسنا بر اساس خبر رسیده،  لعل خاموش مجموعه نمایشگاه‌هایی است که در زمینه نقاشی خط از سال ۱۳۹۴ برگزار شده و تا کنون با استقبال خوبی همراه بوده است. در این نمایشگاه ۱۵ اثر از هنرمندان به نمایش گذاشته می‌شود . این مجموعه توسط امیرحسین جباری گردآوری شده و هنرمندانی از جمله مریم استادی مقدم، حسین احصایی،حمید امینی‌فر، بهاره بیات، حسین بهرامی،الهام جهانفرد، امیرحسین جباری، فاطمه حسنی، بهار رضانیا،علی زندی شفق،حسین شیرازی و وحید شیخ حسنی در آن حضور دارند .

کتاب مجموعه آثار لعل خاموش نیز که با مقدمه‌ای به نگارش استاد رضا رینه‌ای منتشر شده است، در افتتاحیه این نمایشگاه رونمایی خواهد شد .

افتتاحیه این نمایشگاه در گالری «ایده پارسی» با حضور اساتید بنام خوشنویسی و نقاشی خط  برگزار خواهد شد و در حاشیه این افتتاحیه کارگاه نقاشی خط برگزار می‌شود.

لعل خاموش چهارم روز جمعه ۲۶ آبانماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶ افتتاح خواهد شد و تا روز ۱ آذرماه  پذیرای علاقمندان خواهد بود. ساعت بازدید این نمایشگاه هر روز  از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در نظر گرفته شده است. گالری «ایده پارسی» در خیابان شریعتی، خیابان دولت ، نرسیده به سه‌راه نشاط ، کوچه اله‌وردی آذر، پلاک ۲۸ واقع شده است.

انتهای پیام

Let’s block ads! (Why?)

Source: tajasomi

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *